SNKT

Ilmselt saab igaüks kerge vaevaga aru, et millele pealkirjas kasutatud lühend viitab! Ja vabandan juba ette, et see postitus võib kubiseda ülivõrretest! Loomulikult on tegemist saatega “Su nägu kõlab tuttavalt“, mille järjekordne hooaeg TV3 kanali pealt eetrisse on paisatud.

SNKT_3_1200

On küll kurdetud, et sellel hooajal ei ole saates nii häid tegijaid (seda kardeti eriti enne hooaja algust), kuid siiski leiab saates osalejate seast ikka palju aukartust äratavaid nimesid – Jan Uuspõld, Marju Länik, Uku Suviste, Liis Lemsalu, Luisa Värk ja Lauri Liiv. Ja neile pakuvad väärilist konkurentsi ka Kristel Aaslaid ja Mart Müürisepp. Peale esimesi saateid võib küll öelda, et tegemist on väga suurepäraste esinejatega ja ei jää see hooaeg eelmistest “kultuslikest” hooaegadest millegi poolest maha.

Sama kehtib ka žürii ja saatejuhi kohta – Osolin, Tanja, Vaarik ja Mart Sander saavad oma ülesannetega hästi hakkama ja saate vaatamine on puhas nauding.

Kas ka Teie olete minuga nõus? Või ei meeldi Teile see hooaeg nii hästi? Kuidas suhtute kollase meedia poolt sageli tõstatatud probleemi, et saates teeb “palagani” ka peaministri elukaaslane (proua ei saa ju tema kohta öelda)? Mina igatahes selles viimases asjas küll suurt probleemi ei näe – Luisa ei ole ju ainult peaministri elukaaslane, tegemist on ju ka eduka lauljaga, kes ei peaks ju ometi oma lavakarjääri ohverdama …

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s