Laula mu laulu

Sellele teisele postitusele ei saanud küll nii lahedat pealkirja panna (LML ei ütleks ju midagi …), kuid loomulikult on teine postitus pühendatud teisele selle hooaja tähtsamale laulusaatele. Eurovisioon ja Eesti Laul peavad veel oma korda ootama, vabandust 🙂

hqdefaultSeda saadet sobib minu meelest väga hästi kirjeldama Genka, kelle esitused on mulle väga meeldinud (olgugi, et ta osales seal eelmisel hooajal). Mulle nimelt väga meeldib töötlustes see mingi omapära, midagi, mis on väga teistsugune võrreldes laulu originaaliga. Tühipaljas kopeerimine ja algse esitaja moodi laulmine ei anna aga laulule midagi juurde ja ega see ka saadet väga huvitavaks just ei muuda. Seetõttu ootan ma alati väga palju Jarek Kasarilt (Chalice), kellel on selle jaoks ilmselt piisavalt andekust ja omanäoline viis asju näha ja ka väga igavast ning mõttetust palast midagi välja võluda.

Aga ega teised ka maha jää ja sellegi saate osalejate nimekiri kubiseb staaridest ja väga headest lauljatest – Tõnis Mägi, Ines, Jaagup Kreem, Ott Lepland, Birgit Õigemeel ja Lea. Igatahes tasub vaadata ja saate formaat on mõnes mõttes huvitavam kui saatel “Su nägu kõlab tuttavalt” – külakorda saab läbi võetud kõigi osalejate looming ning igaüks saab iga saatekaaslast “kaverdada”. Mitmed head saated on juba ära olnud ning palju huvitavat on ees. Loodame, et ka sellel saatel on sama pikk iga kui SNKT’l.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s