Eesti otsib superstaari

K-E T

Nüüd pean küll vabandama, et jõulude, aastavahetuse ning puhkuse tõttu on blogisse kirjutamises nii pikk paus tekkinud. Kuid samas ju parem hilja kui mitte kunagi 🙂 Kahjuks ei ole hetkel ühtegi sellist saadet käimas, millest saaks siia blogisse postituse kirjutada, kuid selle asemel jagan siis andmeid antud valdkonna kõige kuumema ja värskema uudise kohta.

Nimelt on selgunud, et TV3 eetrisse jõudva superstaarisaate kuuenda hooaja saatejuhiks saab Karl-Erik Taukar. Kuna viimane on saates mõne aasta eest ka ise edukalt osalenud, siis on see üpris hea valik. Nüüd on ka temal endal võimalik selle saate protsesse jälgida hoopis teise nurga alt kui see tal osalejana võimalik oli …

Lisaks kutsub telekanal ka saatesse registreeruma – kõik noored (alates 15. eluaastast), kellel on soovi oma talenti teistele näidata, on oodatud eelvoorudesse Tallinnas (10. jaanuar) ja Tartus (17. jaanuar). Eelvoorudes osalemiseks tuleb TV3 superstaari saate kodulehel lihtsalt vastav ankeet täita. Usun, et selgi korral on väga palju noori, kes tahavad seal osaleda ning kes juba varakult uste taha järjekorda kogunevad. Loodetavasti õnnestub leida üles kõige andekamad noored ja ootan juba esimesi saateid (ei teagi, millal need ekraanile peaks jõudma).

Lõppu ka väike kommertsliku taustaga pakkumine – Ferratum.ee koduleht aitab Teid ehk nii mõnestki raskest olukorrast välja. Ent nagu iga laenutootega ikka, tuleb sellega olla ettevaatlik.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s