“Eesti Laul”

Ohoo, tuli nüüd jälle isu väike postitus siia kirjutada ja oma kalleid lugejaid sellega meeles pidada, kuid mis ma avastan – olen ühe olulise asja üldse tähelepanuta jätnud. Oleksin võinud ju juba üpris palju varem panna midagi kirja “Eesti Laulu” konkursi, millega valitakse välja lugu, mis meid Eurovisiooni lauluvõistlusel esindab, kohta. On ju viimasel ajal kõik võimalikud ja isegi kõik võimatud kohad täis sellel teemal kirjutatud tekste või lindistatud laule.

Aga pole ka imestada – on ju juba tuleval laupäeval käes esimene poolfinaal. Ning peale seda nädalase vahega teine poolfinaal ja suur finaalkontsert – kuupäevade järgi siis 07.02, 14.02 ja 21.02! Praegu ongi nii, et kui mõne suurema uudiste lehekülje lahti lööd, siis vaatab sealt põhimõtteliselt vastu vaid kaks kodumaist teemat – üks on valimised ja kõik poliitikaga seonduv ning teine ongi juba Eesti Laul.

eesti laul

Kindlasti olete Teiegi selle teema vastu huvi tundnud ja oma lemmikudki ehk juba eos välja valinud, kuid õnneks on ka selleks veel aega. Mina olen loomulikult kõik need laulud Internetist ära kuulanud ja lisaks veel ka Terevisiooni eetris (enamasti küll järelvaatamise abil) ära vaadanud ja oman juba ka ühte soosikut. Ei taha hakata siin oma maitset peale suruma ja teiste maitset kujundama ning jätan selle enda teada.

Igatahes on nüüd veel paar päeva aega, et teha plaane üheks põnevaks istumiseks ja telesaate vaatamiseks!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s