SNKT 2015

Kui blogi seni viimases postituses sai kirjutatud, et Kanal 2 pealt hakkab “jooksma” uus “Laula mu laulu” hooaeg, siis teenimatult on kõrvale jäänud nende konkurentide TV3 eetris olev “Su nägu kõlab tuttavalt“.

snkt

Samas on sellel teemal kirjutamiseks käes kõige parem aeg üldse, sest vaid paari pärast on viimaks eetris saate suur finaal! Ootasin seda juba sellelt nädalalt, sest minu kõrvust oli kuidagi mööda läinud see, et üks nädal on vahel. Aga see mu oma süü ja polnud väga viga ka sellel lühikesel saatel. Kuigi see paistis tõesti olevat vaid augu täiteks ja venitamiseks välja mõeldud. Mis siin ikka pahurdada, varsti ongi finaal käes!

Kes veel ei tea, siis tegemist on saatesarja juba neljanda hooajaga ja kaheksa esimese saatega valiti välja need neli, kes pääsevad finaali. Kõigi saadete peale kokku said kõige rohkem punkte (ja pääsesid finaali) järgmised artistid: Juss Haasma, Saara Kadak, Rolf Roosalu ja Liina Vahtrik

6. detsembrini on tõesti vähe aega jäänud ja nagu varasemast aru saada, ootan väga juba seda Saku Suurhallis toimuvat üritust 🙂 Pole vahet, kas teil on pilet või peate seda telekast vaatama, elamus on see ikkagi.

Siia postituse lõppu võiks ju väikese ennustuse ka panna. Kes võidab? Mina arvan, et üks kahest mehest ning ilmselt Rolf. Eks varsti selgub, kas mul oli õigus.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s