Eesti laul! Eesti laul!

eesti_laul_2016

Uskumatu – juba aasta on viimasest Eesti laulu finaalide ajast möödas ning taaskord on ees mitu põnevat kontserti. Ma ei suuda seda vist ära oodatagi; tahaks kuidagi aega edasi kerida, et need kiiremini kätte jõuaksid. Täna on 4. veebruar, kuid poolfinaalideni on veel nii nii kaua aega – tervelt 9 pikka päeva esimeseni (nagu igaüks ürituse ametlikust veebist lugeda võib, on vastavad kuupäevad 13. veebruar ja 20. veebruar).

Olen poolfinaalides osalevate artistidega päris hästi kursis ning neist nii mõnigi on pidevalt klappides mängimas. Lisaks üritan ka vaadata ära kõik võimalikud juhud kui nad ETV eetris esinevad. Kuid ei taha oma soosikute õnne ära rikkuda ning seetõttu otsustasin, et ei hakka neist ühtegi siin välja tooma. Küll aga võin öelda, et ootan enam just esimest poolfinaali (puhtalt seal esinevate artistide mõttes).

Eks paari nädala pärast oleme jälle kõik targemad ning saame kiruda seda, kes valiti meid Eurovisioonile esindama. Ükskõik, kes valituks osutub, kindlasti leidub väga valjuhäälne vastasleer, kes tunneb, et neile on liiga tehtud 🙂 Nagu Eestis kombeks ja nagu eestlastel kombeks!

Olgugi, et nii mõnigi lugu sealt tundub minu maitse jaoks väga hea, siis pean ausalt tunnistama sedagi, et ma ei näe seda, et neist lauludest ükski võiks Stockholmis suurel Eurovisioonil võitu noolida. Tippu jõuaks ilmselt nii mõnigi, kuid taaskord jääb 1. koht kättesaamatuks.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s