Minust

Ilmselt olete Te kõik sarnaselt minule pannud tähele, et Eesti telekanalitel on viimasel ajal kavas olnud väga palju uusi ja huvitavaid laulusaateid. Lisaks loomulikult juba “aegumatud” hittsaated, mis korduvad aastast aastasse – “Su nägu kõlab tuttavalt” ja “Laulu mu laulu”. Lisaks ei tohi loomulikult jätta tähelepanuta ka suursündmust, mis on oluliselt rohkem kui üks telesaade – Eurovisiooni lauluvõistlus ja sellega seotud “Eesti Laul”. Kui teised programmid on pigem lühiajalised projektid, siis Eurovisioonist võib rääkida pea aastaringselt.

See, et neid saated ikka ja alati saatekavast leiab, on ilmne märk sellest, et tegemist on Eesti inimeste jaoks väga oluliste saadetega. Oma blogis püüangi anda edasi seda, mis mind nende saadete juures huvitab ja märkida ära kõik vähegi olulisemad uudised.

Ilmselt on minuga sarnaste huvidega inimesi küll ja see blogi peaks oma lugejad leidma ja neid kõnetama. Ootan kõigilt lugejatelt ka hoogsat osavõttu ja oma panust sisu arenemisse – selle kõige lihtsamaks võimaluseks on loomulikult kommenteerimine. Lisaks võite julgelt ka minuga ühendust võtta!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s